Aktualności

Ahoj!

Mamy przyjemność zaprosić Was na V już edycję naszego lokalnego Festiwalu Impro – „Podaj Pagaj”! Odbędzie się on jak zawsze w Ratuszu Staromiejskim (ul. Korzenna 33/35), w dniach 25-27.10.2019! Wszystkie wydarzenia rozpoczynamy o godzinie 18:00.

Po więcej informacji na temat tegorocznych występów zapraszamy do zakładki Program, gdzie w podzakładce Wydarzenia uzyskają Państwo informację o programie dziennym, natomiast w podzakładce Artyści dowiecie się nieco więcej o występujących.

Wiele informacji możecie odnaleźć także na naszym fanpage’u: Podaj Wiosło

Po bilety zapraszamy na platformy: PanBilet, KupBilecik, a także do naszej kasy w Ratuszu Staromiejskim, która będzie czynna od godziny 17.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!
Zespół Kulmiasto


Ahoj!

Mamy przyjemność poinformować, że w 2018 roku „Podaj Pagaj” odbędzie się w dniach 19-21 października!

Chcecie wiedzieć więcej i być na bieżąco? Śledźcie naszą stronę jak i profil na facebooku.

Pozdrawiamy,
Kulmiasto


Ahoj!

W najbliższy weekend (20-22.10.2017) ruszamy z III edycją młodszego brata „Wiosła” – Festiwalem Trójmiejskich Improwizatorów „Podaj Pagaj”!

Z tej okazji możecie na naszej stronie w zakładce Program odnaleźć informację zarówno o wydarzeniach (co, gdzie, kiedy?), jak
i o artystach (kim jest ludź?).

Dodatkowo chcemy przypomnieć, że w festiwalową niedzielę (22.10, g. 12:00) macie okazję samum zapoznać się z podstawami improwizacji pod okiem wspaniałych, niepowtarzalnych Improprzewodniczek – Ewy Fajfer i Magdaleny Bochan-Jachimek, które po raz kolejny pozwolą zapoznać się Wam z podstawami improwizacji.
Na warsztaty obowiązują zapisy na: warsztaty@kulmiasto.pl
Warsztaty płatne 10 zł*

*chyba, że masz karnet, wtedy po prostu się zapiszZ przyjemnością chcemy Was także poinformować, że w przedszkolu „Panienka z Okienka” odbędzie się ImproBaja!

Odbędzie się on o godzinie 11:00, wstęp płatny 10 zł (bilet do kupienia na miejscu przed spektaklem.

Po spektaklu dodatkowa gratka!
Zapraszamy na improwarsztat dla dzieci z Małgorzatą Tremiszewską:
„Zapraszam serdecznie najmłodszych do wspólnej zabawy teatralno-improwizacyjnej. Podczas naszego dwu godzinnego spotkania poćwiczymy spontaniczność oraz wyobraźnię, pobawimy się w teatr i potrenujemy aktywne słuchanie.

Wiek 6-10 lat. Ilość osób: max 20.
Koszt: 10 zł”

Zapisy na warsztat: warsztaty@kulmiasto.pl

Zapraszamy!