Aktualności


Ahoj!

Wielkimi krokami zbliża się VIII już edycja festiwalu „Podaj Wiosło”!
W tym roku festiwal przypada na 4-7 kwietnia, program już dostępny jest na naszej stronie, jak również powstało wydarzenie na facebooku. Co więcej ruszyliśmy już z przedsprzedażą karnetów, która trwa do 3 marca – bilety dostępne na kupbilecik.pl

Mamy nadzieję, że jak co roku będziecie z nami na łajbie płynącej przez morza improwizacji.
Do zobaczenia na festiwalu,
Załoga!


Ahoj!

Już w dniach 19-22 kwietnia 2018 widzimy się na kolejnej, VII edycji festiwalu „Podaj Wiosło”!
W bilety możecie zaopatrzyć się zarówno przez platformę kupbilecik.pl, jak i tuż przed wydarzeniem bezpośrednio w Teatrze Miniatura.

Program jest dostępny w zakładce informacje -> program.

W tym roku zmiana – klub festiwalowy został przeniesiony do Hotelu Logos.
Na plus? Mniejsze ceny, płatność kartą, bliskość do teatru.
Jednak wszystko ma swoją drugą stronę – ilość miejsc jest ograniczona.
Dlatego prosimy Was, Szanowni Widzowie, o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że nam wybaczycie. 🙂

Mamy nadzieję, że widzimy się na festiwalu i wszyscy będziemy pełni pozytywnej energii udawać się w ten rejs po sztuce impro, jakim jest „Podaj Wiosło”.

Pozdrawiamy,
Załoga
Witamy Was serdecznie na nowej stronie Podaj Wiosła!

Znajdziecie tutaj informacje na temat wydarzenia i archiwum programów.

A skoro o informacjach mowa, mamy przyjemność powiadomić, że w dniach 21-23 kwietnia odbywa się już VI edycja Festiwalu „Podaj Wiosło”, w naszym ulubionym miejscu – Teatrze Miniatura. Z dokładnym programem zapoznacie się w zakładce „Program”. Od razu możecie też uzyskać informacje, które pojawiają się na naszym fanpage’u. Wystarczy, że rozwiniecie boczną zakładkę z napisem facebook.

Zapraszamy także do zgłaszania się na warsztaty, które będą odbywać się w sobotę i niedzielę rano. Więcej informacji na temat warsztatów, płatności oraz sposobie rezerwacji miejsc znajdziecie tu.
[ Na warsztaty sobotnie zgłoszenia powodują na wpisanie na listę rezerwową]

Dodatkowo mamy przyjemność poinformować, że po raz drugi festiwalowi „Podaj Wiosło” towarzyszyć będzie festiwal impro dla dzieci „Wiosełko” – w dniach 20-22 kwietnia. Bilety na wydarzenia można nabywać w Teatrze Miniatura. Przypominamy, że na wydarzenia „Wiosełka” nie obowiązuje wstęp na karnety.

Jednak to nie wszystko, gdyż w tym roku do Wiosłowej rodziny dołączył kolejny festiwal – „Podaj Dźwięk”. Jest to festiwal poświęcony muzyce w improwizacjach scenicznych.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem w Teatrze Miniatura!